Про фонд "Духовна освіта"

Ми є. Були. І будем ми!

Й Вітчизна наша з нами.

І. Багряний

Благодійний фонд «Духовна освіта» – фундація гуманітарних ініціатив, яка створена і діє в межах української думки та розвитку українського простору. Головна місія фонду – зберегти і примножити здобутки, які визнані світом та реалізувати творчий потенціал талановитих сучасників. Освіта – понад усе. У багатовекторному світі поняття духовності не повинно втратити своєї головної мети – розвиток ціннісних пріоритетів, які б допомогли українцям утвердитися як самодостатній та вільнодумній нації, шляхом освітнього розвитку.

Благодійний фонд « Духовна освіта» визнає і підтримує проекти, які єднають українців, націлені на культурні та освітні програми. Ми хочемо допомагати тим людям, які самі прагнуть творити. Заохочуємо молодь до нових знань та готові впроваджувати ідеї, які б допомагали новій генерації осягнути головне – бути освіченою людиною – модно! Ми хочемо єднати покоління, розуміючи важливість комунікації між творцями України різних часів.

Благодійний фонд «Духовна освіта» відкритий для співпраці із усіма, хто розуміє важливість української думки. Кому є що запропонувати для реалізації української освітньої стратегії та забезпечити систематичний розвиток гуманітарної справи.

Меню