Наша місія

Друзі! Щиросердечно запрошуємо вас доєднатися до офіційного сайту благодійного фонду «Духовна освіта», який створений і діє в межах української думки та розвитку українського простору. З 2010 року фонд реалізує проекти, які допомагають сучасникам зберегти і примножити здобутки українців, реалізувати творчий потенціал талановитих сучасників.

“Освіта – понад усе.”

У багатовекторному світі поняття духовності не повинно втратити своєї головної мети – розвиток ціннісних пріоритетів, які б допомогли українцям утвердитися як самодостатній та вільнодумній нації, шляхом культурного та освітнього розвитку “, – переконаний засновник БФ “Духовна освіта” та меценат Юрій Бірюченко.

Благодійний фонд « Духовна освіта» визнає і підтримує проекти, які єднають українців, націлені на культурні та освітні програми. Ми хочемо допомагати тим людям, які самі прагнуть творити. Заохочуємо молодь до нових знань та готові впроваджувати ідеї, які б допомагали новій генерації осягнути головне – бути освіченою людиною – модно! Ми хочемо єднати покоління, розуміючи важливість комунікації між творцями України різних часів.

Благодійний фонд «Духовна освіта» відкритий для співпраці із усіма, хто розуміє важливість української думки. Кому є що запропонувати для реалізації української освітньої стратегії та забезпечити систематичний розвиток гуманітарної справи.

Меню