1. Головна
  2. Події
  3. БФ «Духовна освіта» допомагає творити «Львів Стародавній»

БФ «Духовна освіта» допомагає творити «Львів Стародавній»

Ця публікація – як анотація до цікавої книги, яку маєш бажання прочитати.  І символічно, що цей матеріал публікуємо 18 травня – у всесвітній день музеїв – як чітке нагадування про абсолютно красиву традицію створення музеїв : від будівництва архітектурної форми до якісного її наповнення.

Цього року Львів збагатиться інтерактивним сучасним музеєм, який називатиметься «Львів Стародавній». Автор та засновник ідеї, громадський діяч Валерій Галан разом із директором БФ «Духовна освіта» Юрієм Бірюченком вирішили створити унікальний, сучасний музей, який викликатиме бажання поринути у те життя Львова, яке було. Зробити його видимим, зрозумілим і таким доступним.

Уявімо собі: в музеї буде розміщено 10 експозицій, які покажуть глядачу розбудову міста Львова протягом 800 років. Як багатонаціональне місто здобувало свою славу та міжнародний імідж. Познайомлять із головними історичними подіями того часу, експозицією зброї, розвитку церков, із фігурами головних персоналій, львівською елітою: їхнім побутом, звичками та за допомогою мультимедійного 5D формату дозволять відчути дух історії. Нашої історії.

Над створенням музейної концепції працюють науковці, історики, психологи, скульптори, візажисти, художники по виготовленню прикрас, одягу, зброї та іншого. Кажуть, в музеї можна буде відчути звуки та запахи.

Безперечно – будівництво сучасного музею робить конкретний крок у покращенні міжнародного іміджу міста Львова та України в цілому.

Концепція музеїв під загальним брендом «Становлення української нації» – той важливий культурний атрибут кожного українця, який хоче зберегти свою ідентичність. Національний проект розроблений спільними зусиллями окремих людей та організацій.

Але головне – розроблений для нас із вами. Для людей, які люблять мандри Україною, люблять її самобутність та відчувають той історичний шарм, який і досі живить самодостатню націю.

Музей будують у Львові за адресою вул. Краківська, 21.

Історія – це не минуле, а відгомін у кожному з нас.

Меню