До цього жителі району отримували допомогу інфекціоністів у Житомирі, бо власного відділення лікарня не мала. Мала лише приміщення, яке було побудоване іще у 90 – х роках минулого століття, але так і не було введено в експлуатацію.
Саме ситуація із поширенням коронавірусу та фіксація хворих на території України та Житомирськгого регіону змусила швидко реагувати та діяти.
Голова Пулинської районної державної адміністрації Інна Кацімон зазначила: «Безмежно вдячна благодійному фонду “Духовна освіта” та його засновнику Юрію Олександровичу Бірюченку за благодійний внесок (250 тис.грн) на відділення та засоби індивідуального захисту».
Відтак, Пулини матимуть власне інфекційне відділення на 15 ліжок. У штаті є лікар інфекціоніст і колективна готовність працювати в умовах інтенсивну.
Головний лікар Павло Гуменюк зазначає: « Що стосується епідемій, то окрім туберкульозу та СНІДу, в Україні фіксували і поліомієліт, і кілька випадків захворювання на дифтерію та кір. На це ніхто особливо не звертає увагу. Але це небезпечні захворювання, які призводять до інвалідності чи смерті. Можливо, буде так як з коронавірусом: допоки масово не зачіпає громадян, ніхто про це і думати не буде».
ВАЖЛИВО: після закінчення карантину та стабілізації ситуації із пандемією, Пулини лишаться із інфекційним відділенням. Рятуючи людину, лікарі не будуть гаяти час, відправляючи пацієнта до Житомира.