1. Головна
  2. Події
  3. Діти-пацієнти з інвалідністю відтепер безперешкодно потраплять до поліклініки

Діти-пацієнти з інвалідністю відтепер безперешкодно потраплять до поліклініки

Вперше за всю історію роботи дитячої поліклініки Богунського району м.Житомира тут встановлено сучасні електричні підйомники. Понад 300 діток з інвалідністю та їх рідні до сьогодні долали труднощі, аби потрапити до лікаря.

Головний лікаря дитячої міської лікарні ім.В.Башека Володимир Галайба зізнається, що часто батьки просто не приводили дітей  на планові огляди, або лікувалися в домашніх умовах. Бо кожні відвідини поліклініки були болючим випробуванням. Аби дитина з івалідністю потрапила до профільних лікарів, медичні працівники змушені були заносити пацієнтів  до кабінету на руках.

Тепер ці нелюдські умови в минулому. Завдяки особистій ініціативі директора благодійного фонду “Духовна освіта” Юрія Бірюченка, в поліклініці встановлено внутрішній підйомник, який нагадує мініліфт. Пацієнти з івалідністю можуть користуватися ним самостійно. Він простий в користуванні і робить медичний дитячий заклад доступним абсолютно для усіх категорій пацієнтів.

Якби фонд не придбав електропідйомник,  діти з інвлідністю Богунського району мали б їхати до поліклініки Корольвоського району міста Житомира, долаючи велику дистанцію та витрачаючи на це час. Тепер же вони зможуть отримувати повноцінну медичну допомогу та проходити профілактичні огляди за місцем проживання.

Меню