1. Головна
  2. Події
  3. “Львів Стародавній” – інноваційний музей з історією, яка оживає

“Львів Стародавній” – інноваційний музей з історією, яка оживає

Найочікуваніша культурна подія року вже відбудеться цими вихідними!

Приходьте 26 червня о 10.00, 12.00 та о 15.00 у підземелля Храму Преображення Господнього та станьте учасником презентації сучасного та унікального музею.

“Львів Стародавній” (Львів Стародавній )- вже реальність, яка оживає в захоплюючому мультимедійному 5D форматі. Кожен відвідувач зможе відчути атмосферність багатовікової історії Львова, познайомиться із фігурами реконструкціями визначних постатей, які розбудовували місто протягом 800 років.

Хочете відчути запахи, звуки, побачити одяг та прикраси, які любили можновладці, зрозуміти їхні звички та характери? Вашу мрію здійснить “Львів Стародавній”, який деталізує історію настільки, що вона стає видимою і зрозумілою.

“Львів Стародавній” – інноваційний музей бренду “Становлення української нації”. Це масштабна праця 40 наукових інститутів та кафедр, 50 музеїв, скульпторів, гримерів, художників – костюмерів, майстрів історичної зброї, акторів та провідних декораторів.

Ви матимете змогу познайомитися із засновниками та творцями культурно – освітнього осередку.
“Львів Стародавній” – унікальна ідея Валерія Галана, фундатора БФ “Духовна освіта” Юрія Бірюченка та благодійного Фонду Української Греко – Католицької Церкви.

Як історія має здатність повторюватися, так і повториться ваше бажання повернутися до “Львова Стародавнього”. Бо його зміст надихає та мотивує кожного, хто через знання історичної спадщини хоче зрозуміти себе!

https://www.facebook.com/events/933004243828047/

P.S. Буде цікаво, незабутньо і, гарантовано – безпечно!

Меню