1. Головна
  2. Події
  3. “Львів Стародавній” закохає вас в Україну!

“Львів Стародавній” закохає вас в Україну!

Велич королів та львівського гонору у музеї “Львів Стародавній” на Краківській, 21 у місті Львові.

Саме тут можна прожити прадавню історію, побачити фігури діячів, які розбудовували місто та шанували традиції.
Ідейний засновник проекту Валерій Галан, меценат та фундатор БФ”Духовна освіта” Юрій Бірюченко разом із скульпторами, істориками, художниками по костюмах, реконструкторами презентували музей високих технологій. Журналісти, музейники, гіди та знавці туристичної галузі взяли участь в обговоренні “Львову Стародавнього”, а Валерій Галан особисто провів захоплюючу екскурсію для усіх присутніх.

До створення історичного музею тривали дискусії між істориками та археологами, адже, до прикладу, львівський період XIV -XV ст вважається “темним” і маловідомим. Як результат – реалізовано і збудовано сучасний музей, який працює на межі з шоу. Персонажі музею оживають та збуджують уяву глядача. Як тільки зустрічаєшся очима із відомими історичними постатями, з ними хочеться привітатися: настільки вони мають живі погляди та звичні до деталей.

Усі фігури пов’язані сюжетно. І цим вони інтригують, їх хочеться знати і пізнавати.

Головна ідея музею – виховувати націю. “Ми повинні підсилювати наші слабкі сторони – мову та історію. Музей допоможе нам усвідомити це”, – наголосив під час зустрічі меценат музею “Львів Стародавній” Юрій Бірюченко.
У “Львові Стародавньому” цікаво буде усім. Працівники музею розробили гнучку систему оплати, за якою дозволити собі відвідини музею може кожен.

Нам, українцям, час вчитися правильно розставляти пріоритети і з користю витрачати гроші на самоосвіту.
Відкриття музею “Львів Стародавній” планують наприкінці липня. А ті, хто побував на презентації красивого культурного проекту ще довго ділитимуться враженнями та переглядатимуть світлини. Бо “Львів Стародавній” дарує розуміння нас самих, пробуджує відчуття. І до нього обов’язково захочеться повернутися.

Меню