Кожна книга Петра Кралюка– це як урок про те, чому вчить історія України.
Історик, професор, автор власної концепції філософії України зустрівся з житомирянами на запрошення БФ «Духовна освіта».
А все розпочалося з того, що з друкованим словом Петра Кралюка познайомився директор фонду Юрій Бірюченко, який випадково купив одне з творінь автора. Відтоді і зародилася ідея популяризувати твори сучасного дослідника та мислителя.
Дуже багато того, про що говорив Петро Кралюк, різниться із традиційними знаннями, які пропагують шкільні підручники. Відтак, виникає бажання спробувати обрати інший кут зору, здавалося б, на звичні речі. До прикладу: Конституція Пилипа Орлика зовсім не була головним законом, швидше політичним меморандумом. Симона Петлюру Петро Кралюк характеризує як українського Сталіна. І усе це напрацьовано і вивчено письменником та досліджено.
Дискутує автор і про козацький патріотизм та говорить про те, що в українській історії потрібно шукати більш гідні приклади, на яких варто виховувати молодь.
В одному автор певен: філософія – культурний продукт, завдяки якому нація може розширювати свої ідеї та прагнення.
За будь яких умов, українцям потрібно сформувати схему історії, яка б націлювала нас на оптимізм та розповідала про національні успіхи. І тоді справжніх українських героїв шануватимуть в Україні.
P.S. Відчуйте емоцію зустрічі зі світлин фотографа Сергія Борейка.










