1. Головна
  2. Події
  3. «Скандаліст і провокатор – що я тільки про себе не чув», – сказав журналіст та письменник Остап Дроздов під час творчого вечора у Житомирі, куди завітав на запрошення БФ «Духовна освіта».

«Скандаліст і провокатор – що я тільки про себе не чув», – сказав журналіст та письменник Остап Дроздов під час творчого вечора у Житомирі, куди завітав на запрошення БФ «Духовна освіта».

«Скандаліст і провокатор – що я тільки про себе не чув», – сказав журналіст та письменник Остап Дроздов під час творчого вечора у Житомирі, куди завітав на запрошення БФ «Духовна освіта».
Більше двох годин говорив із житомирянами, які прагнуть самостійно робити висновки про особистість під час безпосереднього спілкування, а не довіряти написаному судженню.

« З вами почуваю себе легко та вальяжно. В період з 2016 – 2018 рр у мене був «передоз» публічних зустрічей. Житомир – друге місто, куди я наважився приїхати на зустріч після того, як втратив відчуття пульсу своєї країни. Я завжди був у меншості. І це прекрасне відчуття. Бо не страшно, коли ти один, страшно, коли ти нуль», – зізнається Остап Дроздов.

Журналіст ділився із публікою новими “смислами” після тривалого «карантину». Говорячи про українські політичні реалії, вважає, що нині своє авторство на країну заявили ті, які найменше на це мають право. «Ми довго були зосереджені на зовнішньому виклику. Що потрібно робити далі? Я боюся давати рецепти. Та переконаний: немає політичного механізму зміни влади. Далі тільки дно. І ми мусимо це перебути. Але українці мають власний привілей – вигравати у досить непомітний спосіб», – наголосив Остап Дроздов. Він вважає, що головна проблема українського середовища – відсутність проукраїнського лідера. Надія на громадський сектор. І це виклик: чи здатні проукраїнські люди в Україні бути в першості? Для Остапа Дроздова держава Україна – незавершений декоративний проект. Не має багато стовпів, на яких має базуватися суспільство. А відтак, відчутна неповага до всього складнішого і до розумних та сильних.

Відійшовши від активної журналістської діяльності, Остап Дроздов проявив себе як письменник. Він автор двох книжок і зараз працює вже над третьою. « Гуманітарність – це стан польоту, коли увесь світ піді мною. Вже не розумію, що переважає у мені: журналіст чи письменник. Та це моя зона свободи та величезної відповідальності», – запевнив Остап Дроздов.

Загалом зустріч із творчою особистістю видалася досить строкатою. Дискусія продовжувалася і після офіційної частини. Гості творчого вечора купували книжки, просили автограф і знову поверталися до обговорення. Остап Дроздов зізнався, що побачив Житомир абсолютно іншим завдяки такій вдумливій аудиторії. І відтепер наше місто у його списку любих міст.

Меню