1. Головна
  2. Події
  3. Сучасний, модний та інтерактивний музей “Львів Стародавній” – українська реальність

Сучасний, модний та інтерактивний музей “Львів Стародавній” – українська реальність

Сьогодні урочисто відкрито музей “Львів Стародавній”. Віддати належне, цей захід заслужено став масштабною культурною та мистецькою подією року, який, через карантин, позбавляє людей хороших новин. На фоні суцільних відмін, заборон і відтермінування у часі, автор ідеї Валерій Галан та однодумці змогли зробити мрію реальністю. Красивий, сучасний, модний та інтерактивний музей – українська реальність.

Щоб пам’ятати – треба знати і популяризувати ці знання серед жителів України. Так вважає засновник музею “Львів Стародавній” Валерій Галан. Автор ідеї зазначає: “Ми прагнули, аби інформація, якою володіють історики, стала доступною для суспільства.Відтепер, колективна робота професіоналів доступна для ознайомлення абсолютно усім. У цьому переконалися учасники урочистого заходу.

Львів Стародавній- проект, до якого не має відношення жоден політик, жодна політична сила чи державна інституція.

В Україні триває інформаційна війна з українцями і про це варто пам’ятати. Тому
“Львів Стародавній” – своєрідний метод інформаційної оборони, який змусить нас розуміти головні етапи становлення української нації.

До Львова, з нагоди відкриття музею, завітала Житомирська делегація відомих українців, які підтримали мрію Валерія Галана про будівництво музею у Львові. Співзасновник “Львову Стародавнього” та фундатор БФ”Духовна освіта” Юрій Бірюченко наголосив:” Нам ніколи не буде соромно за наш проект. Зі мною сьогодні команда, яку об’єднують спільні прагнення і ми рухаємося тільки вперед задля популяризації українського”.

Свої захоплення від реалізації висловили співзасновниця фонду Тетяна Стражник, настоятель Свято – Михайлівського собору (Свято-Михайлівський кафедральний собор м.Житомира) отець Богдан Бойко (о.Богдан Бойко).

Міський голова Львова Андрій Садовий, який оглянув музей та поспілкувався із його засновниками, виступаючи перед громадою запевнив: “Я не просто вражений від побаченого, я здивований. Як швидко та як ретельно виконано усі роботи. Це говорить про велику любов до України. Це велика користь для усіх нас”

Ми переконані: таких новин повинно бути якомога більше у нашому житті. Адже наша історія унікальна, а українці не схожі на інших. Наша нація – нащадки переможців, славетних лідерів та патріотів, які захищали свою землю. І саме ця духовна основа може об’єднати усіх нас навколо прагнення розбудовувати європейське суспільство.

А Валерій Галан із партнерами продовжує роботу над проектом “Становлення української нації”. У планах – будівництво сучасних музеїв в Одесі, Чернігові та інших містах України.

Меню