1. Головна
  2. Події
  3. Військові на варті нашої безпеки, а ми – їхнього захисту

Військові на варті нашої безпеки, а ми – їхнього захисту

Гарні новини створюємо ми самі. А коли можемо створити умови для гарного настрою інших – подвійна радість. Особливо, коли усі ми намагаємося працювати і реалізовувати плани в умовах карантину.

Благодійний фонд «Духовна освіта» допоміг військовій частині 3047 Національної гвардії України купити медичні рукавички та маски, які є вкрай необхідні в щоденній службі військових.

«Велика вдячність засновнику БФ “Духовна освіта” та меценату Юрію Бірюченку за розуміння, підтримку, щире та чуйне серце. Про Ваш благодійний фонд у нас склалося враження як про порядних і щирих людей. Для військовослужбовців нашої частини дуже важливо знати, що у важкий для країни час, вони не залишаються байдужими суспільству», – йдеться у повідомленні командира військової частини Олексія Мельника.

Нагадаємо, що фонд в умовах пандемії переорієнтував свою діяльність і допомагає побороти вірус тим, хто цього вкрай потребує. Силами фонду придбано апарат штучної вентиляції легень для житомирської лікарні, яка приймає хворих на коронавірус, відремонтовано інфекційне відділення Пулинської районної лікарні.

Ми щиро прагнемо пришвидшити вихід з карантину та повернутися до повноцінного спілкування в безпечних умовах.

Меню