1. Головна
  2. Події
  3. Засновник БФ “Духовна освіта” Юрій Бірюченко заслужено отримав високу нагороду за заслуги перед містом Житомиром

Засновник БФ “Духовна освіта” Юрій Бірюченко заслужено отримав високу нагороду за заслуги перед містом Житомиром

Юрій Бірюченко – житомирянин, який любить своє місто. І не лише серцем, а й реальними справами. Його діяльність як мецената та засновника благодійного фонду “Духовна освіта” є тому підтвердженням.

У Житомирі Юрій Бірюченко зробив свій особливий внесок у підтримку освітнього та духовного процесу. Саме його заслугою є будівництво дитячої недільної школи при Свято- Михайлівському кафедральному соборі.

Облаштування сучасної спортивної зали для популяризації занять спортом.
Юрій Бірюченко фінансує відновлення автентичного розпису Свято – Михайлівського кафедрального собору, який вже став особливою окрасою не лише собору, а й нашого міста.

Юрій Бірюченко разом із партнерами та однодумцями, зокрема відомим житомирським нотаріусом Тетяною Стражник, підтримав ідею та сприяв будівництву в Україні фундаментальних музеїв по збереженню історичної пам’яті: «Музей Становлення української нації» у м.Києві та «Львів Стародавній» у місті Львові.

З нагоди дебютного свята нашого міста “Дня житомирянина” та за реальні заслуги перед рідним містом, Юрій Бірюченко удостоєний високої відзнаки – орден “За заслуги IIIст”.

Нагороду за Юрія Бірюченка отримала співзасновниця БФ “Духовна освіта” Тетяна Стражник, яка зазначила:”Юрій Олександрович дійсно є одним з небагатьох небайдужих людей, який з абсолютним задоволенням вкладає свої сили в розвиток соціальних і культурних проектів та розвиток міста Житомира».

Меню